Fjalë Kyçe

Bionde më joshëse se Luana Vjollca nuk keni parë asnjëherë

Bionde më joshëse se Luana Vjollca nuk keni parë asnjëherë

Luana Vjollca konsiderohet të jetë njëra prej femrave më seksi shqiptare.

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare rrëmben vëmendjen e publikut sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Meqë sonte është emisioni i saj “Shiko Kush Luan”, ajo ka sjell pamje për të gjithë ndjekësit e saj teksa tregon se si do të duket.

Edhe pse deri më tani ka ndërruar disa herë ngjyrat e flokëve, në atë bionde pëlqehet më së shumti.

Luana çdo javë sjell puntata të ndryshme dhe mjaft interesante për fansat e saj e që nuk lë anash as projektet muzikore.