Fjalë Kyçe

Bleona rrëzohet keq në mes të rrugës teksa po bënte foto me gjoksin jashtë

Bleona rrëzohet keq në mes të rrugës teksa po bënte foto me gjoksin jashtë

Bleona rrëzohet keq në mes të rrugës teksa po bënte foto me gjoksin jashtë

Këngëtarja shqiptare me famë në Amerikë, Bleona Qereti po punon për një set të ri fotografik, por gjatë xhirimeve i ka ndodhur një e papritur.

Bleona vetë ka publikuar pamjet ku shihet duke pozuar me një rrjetë, xhaketë e çizme teksa duket në super formë. Mirëpo teksa pozonte, rrugëve të Hollywood-it takat super të larta dhe ambienti i lagur nga shiu, bëri që ajo të rrëshkiste.

“Plagosje ne krye te detyres”, shkruan Bleona krah videove të publikuara.