Fjalë Kyçe

Blero bën këtë veprim të ‘çuditshëm’, ja çka i dërgon në shtrat Afronës

Blero bën këtë veprim të ‘çuditshëm’, ja çka i dërgon në shtrat Afronës

Blero është këngëtari që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun që nga dalja e tij e parë në skenë.

Ai ishte gjithmonë i komentuar në publik e në media, por në kohën kur ai u nda nga gruaja e tij e parë, Teuta Krasniqi, bëri bujë shumë të madhe në media, përcjell ORAinfo.

Tani, Blero është i fejuar me modelen shqiptare, Afrona Dika dhe që së shpejti pritet edhe një dasmë nga ky çift.

Ata në këto ditët e fundit kanë qenë në pushim në Dubai, dhe nga atje kanë postuar fotografi të ndryshme për fansat e tyre.

Por një video e Afronës, na bën të kuptojmë që Blero ka bërë një gjest interesant duke i dërguar Afronës, ëmbëlsirë në dhomë.