Fjalë Kyçe

Blero paska edhe një djalë?

Blero paska edhe një djalë?

Nuk janë të rralla rastet kur Blero tregon është simpatizant i madh dhe i flakët i Barcelonës.

Atë madje e kemi parë të vijë me reagime të shpeshta dhe të gjitha aktivitetet dhe gjërat që kanë të bëjnë me futbollin i gjejmë tek ai, shkruan Kosovarja.

Kur shfaqet ndonjë ndeshje “live” dhe e rëndësishme ai është në krye të vendit duke e përcjellur deri në sekondën më të fundit, pasi edhe e njeh fort mirë futbollin.

Sidomos kur luan Barcelona, atëherë sikur ai nuk sheh dhe nuk dëgjon për asgjë, pasi edhe u takua me njërin nga lojtarët e Barcelonës.

Aty shihet me lojtarin më të mirë të botës, Messin, e që normalisht i tëri i punuar prej dyllit, ku edhe kishte shkruar disa fjalë: “Hajde bir nxija jetën…”.