Fjalë Kyçe

Blerona feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo sot

Blerona feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo sot

Ka dhjetë vite që është para ekranit me projekte të ndryshme televizive.

Moderatorja e njour Blerona Zeqiri përveç punës si prezantuese, njihet në publik edhe për linjat e saj trupore dhe fotografitë shpesh provokuese, që ndanë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Blerona me punën disa vjeçare të saj, ka fituar besimin dhe dashurinë e publikut shqiptarë.

E sot ajo ajo po feston një ditë të veçantë.

Është ditëlindja e moderatorës, e cila ndonëse shumë gjatë është pjesë e mediave është shumë e re nga mosha.

Për ju që nuk e keni ditur Blerona është vetëm 24 vjeçe.

Për këtë ditë të veçant ajo ka marrë shumë urime nga njerëzit e dashur, të cilat i ka ndarë me publikun.
Me fjalë të veçanta e ka uruar edhe mikja e saj më e mirë Arbnora Ademaj.

“E bukura ime,embelsira ime, Urime ditlindjen paq shendet e lumturi me krejt të mirat e krejt botës ,ndihem shumë fat që të kam pjes të jetes time, urojë të jesh më këtë shpirtbardhesi gjithë jeten.. të duaa”, ka qenë urimi i saj për Bleronën.