Fjalë Kyçe

Blerona sot humbi një person të dashur

Blerona sot humbi një person të dashur

Blerona Zeqiri është një prej prezantuesve më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku edhe merr gjithë vëmendjen me postimet e saj, shkruan Gazeta Alo.

Blerona ka një bukuri të rrallë e që më shumë çmohet për thjeshtësi dhe afërsinë që ajo ka me njerëzit.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet së ka humbur gjyshin e saj të dashur, ku me dhimbje shprehet “Pse na le kaq shpejtë gjysh!!!, Pseee”./Gazeta Alo/