Fjalë Kyçe

Bodygardja e kryeministrit shqiptar shkon në pushime dhe ekspozon linjat “bombastike” (FOTO)

Bodygardja e kryeministrit shqiptar shkon në pushime dhe ekspozon linjat “bombastike” (FOTO)

E kemi parë çdo herë që gjendet në krah të kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama.

Jemi duke folur për Bodyguarden (shoqëruesen) Jola P.

Së fundmi vajza shqiptare sipas informacioneve që ka AlbanienShow, është duke pushuar në bregdetin turk, atje ajo ka realizuar një set fantastik të fotografive.

Megjithatë ende nuk dihet se kush po e shoqëron miken e kryeministrit në pushime.

Ajo deri me tani nuk ka dhënë as një sinjal që është në lidhje me dikë.

Më poshtë ne sjellim fotot super seksi të Jolës.