Fjalë Kyçe

Bombardon Tayna, shfaqet me të brendshme

Bombardon Tayna, shfaqet me të brendshme

Rep-artistja më e përfolur e momentit, ka bombarduar llogarinë e saj në instagram me disa foto marramendëse, shkruan GazetaAlo.

Ajo ka publikuar disa foto të festave që ka mbajtur për ditëlindjen e saj.

Njëra prej fotove është edhe ajo me të brendshme, e cila shfaqet tejet atraktive dhe seksi.

Kujtojmë që projekti i fundit nga rep-artistja është Pow Pow./ GazetaAlo/