Fjalë Kyçe

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ndalohen nga policia, ishin bashkë në veturë?

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ndalohen nga policia, ishin bashkë në veturë?

Marrëdhenia Bora Atdhe ka qenë e përfolur prej kohësh, por asnjëherë nuk është zbuluar si qëndron e vërteta.

Ndonëse Bora nuk e ka pranuar asnjëherë, Atdheu m ëpas e ka kthyer në një lojë duke bërë lojëra fjalësh në intervistat që ka dhënë.

Së fundmi, Kryefjala.com ka siguruar një foto të Borës dhe Atdheut në makinën e këtij të fundit, teksa janë ndaluar nga policia.

Sipas kësaj medie, Bora është brenda në makinë dhe Atdheu jashtë duke folur me policët.