Fjalë Kyçe

Bora Zemani këndon në ditëlindjen e saj këngën që ia dedikoi Donaldi

Bora Zemani këndon në ditëlindjen e saj këngën që ia dedikoi Donaldi

Mbrëmë Bora Zemani festoi 30 vjetorin e lindjes, derisa ajo ishte përkujdesur që të mblidhte të gjithë njerëzit e saj të afërt.

Klajdi dhe Bruno ishin dy artistë që argëtuan të ftuarit në ditëlindjen e moderatores së “Për’puthen”, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

E në mesin e shumë këngëve të përgjedhura nga dyshja, nuk mungoi edhe ajo e Donaldit që ai e ka shkruar për Bora Zemanin.

“Toxic Love”, është kjo këngë, e të cilën në videot e publikuara shihet teksa e këndon edhe Bora Zemani me Brunon dhe Klajdin.

Kujtojmë se me datë 9 janar, tri parashuta kaluan mbi shtëpinë e BIg Brother VIP e të cilat kishin të bënin pikërisht me Bora Zemanin dhe Donald Veshaj.