Fjalë Kyçe

Brenda ambientit të shtëpisë së Marina Vjollcës, kështu e nisi ditën

Brenda ambientit të shtëpisë së Marina Vjollcës, kështu e nisi ditën

Edhe Marina Vjollca është mbyllur në shtëpi.

Marina Vjollca po ashtu është mbyllur në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Koronavirusi ka bërë që njerëzit në shumë vende të botës të izolohen në shtëpi.

Njësoj ka vepruar edhe moderatorja Marina Vjollca e cila këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram.

Pranë imazhit ajo i ka pyetur ndjekësit për rutinën e tyre brenda shtëpisë dhe komentet kanë qenë të shumta.

https://www.instagram.com/p/B9wHLwxF4Hi/?utm_source=ig_web_copy_link