Fjalë Kyçe

Bukuroshja amerikane i qeras admiruesit me foto seksi, i bën ta harrojnë koronavirusin

Bukuroshja amerikane i qeras admiruesit me foto seksi, i bën ta harrojnë koronavirusin

Modelja amerikane, Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë tani për tani.
Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12.5 milionë njerëz në Instagram.
Bukuroshja zeshkane realizon rregullisht fotografi marramendëse, të cilat i publikon në llogarinë e saj në rrjetin social, në internet.
Fotografitë e modeles po pëlqehen shumë, teksa ajo po reklamon trupin e saj mahnitës, e në veçanti të pasmet dhe gjoksin.
Më poshtë, ju ftojmë t’i shikoni disa prej fotove të saj më të reja të cilat ajo i ka ndarë me admiruesit e saj, duke i bërë ta harrojnë koronavirusin.

https://www.instagram.com/p/B-XJS1NHv8d/?utm_source=ig_embed


https://www.instagram.com/p/B9rU5GqH_9K/?utm_source=ig_embed