Fjalë Kyçe

Vjehrri godet për vdekje dhëndrin me dru pas koke

Vjehrri godet për vdekje dhëndrin me dru pas koke

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas një konflikti në familje në fshatin Topojan të Bulqizës në Shqipëri.

Raportohet për një të vdekur dhe dy të plagosur, raporton Shekulli.

Nga informacionet e para mësohet se vjehrri ka goditur dhëndrin me dru pas koke duke i shkaktuar vdekjen.