Fjalë Kyçe

Burri çek i Afërditës bën simbolin e shqiponjës me duar

Burri çek i Afërditës bën simbolin e shqiponjës me duar

Afërdita Dreshaj me ndjekësit e ka ndarë një imazh të veçantë.

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj prej kohësh jeton jashtë vendlindjes, mirëpo vendin e saj e ka mbështetur gjithmonë, shkruan lajmi.net.

Njësoj edhe së fundmi nëpërmjet një postimi në Instagram. Në foton e postuar bashkëshorti i saj çek shihet duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar në përkrahje të malaziasve.

Afërdita dhe Jakub e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në verën e vitit të kaluar dhe tani pranë postimeve nëpër rrjete sociale duken më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit.

Sa u përket projekteve muzikore, Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk e ka sjell ndonjë të tillë, ani pse dikur ka qenë shumë e suksesshme në këtë pikë duke mos e lënë anazh edhe modelizmin.