Fjalë Kyçe

Burri i Yllkës feston ditëlindjen, ajo ka një urim emocionues për të

Burri i Yllkës feston ditëlindjen, ajo ka një urim emocionues për të

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova dhe një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo është tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Yllka nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto me burrin e për të cilin ka bërë një dedikim emocionues në ditën e lindjes së tij.