Fjalë Kyçe

Butrint Imeri me lajm të mirë për fansat

Këngëtari, Butrint Imeri për kaq kohë sa është në skenën tonë muzikore ka një numër të madh të fansave, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, pas sukseseve që ka korr me projektet e tij, këngëtari Imeri ka paralajmërur albumin e parë.

“Albumi i ri”, ka shkruar ai në foton e postuar në InstaStory dhe ka etiketuar reperët, Lyrical Son dhe Mc Kresha, që siç shihet po bashkëpunon edhe me ta.

Detaje të këtij albumi nuk ka zbuluar ende por presim të shohim se çfarë do të na sjell në vazhdim.