Fjalë Kyçe

Butrint Imeri në dhjetor me këngë të re

Butrint Imeri në dhjetor me këngë të re

Butrint Imeri këtë muaj lanson projektin e ri.
Vera mund të quhet një sukses për të pasi me këngën ‘Hajt hajt’ dhe duetin ‘Dream girl’ me këngëtarin Nimo, Butrinti ka arritur plot 31 milionë klikime, shkruan lajmi.net.

Tani këngëtari ka konfirmuar se gjatë këtij muaji ai do të publikoj projektin e radhës për çka nuk dha ndonjë informacion shtesë lidhur me atë se a do jetë sërish ndonjë bashkëpunim apo datën e saktë të publikimit.

Ai me anë të një postimi në Instastory, ndau edhe disa sekuenca nga kënga e re e sa do pëlqehet nga publiku do na tregoj koha.