Fjalë Kyçe

Butrint Imeri paralajmëron bashkëpunimin me Dhurata Dorën?

Butrint Imeri paralajmëron bashkëpunimin me Dhurata Dorën?

Butrint Imeri vitin që e lamë pas ka qenë njëri nga artistët më aktiv të skenës muzikore.

Ai solli një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh të cilat u pëlqyen mjaft shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

E këtë herë, Butrinti në llogarinë e tij personale, Instagram ka postuar një imazh teksa shfaqet me këngëtaren, Dhurata Dora.

Nuk dihet nëse dyshja me këtë foto paralajmërojnë duetin për Vitin e Ri 2019, apo është thjesht një imazh miqësie.

Megjithatë, një duet mes tyre do pëlqehej mjaft shumë nga publiku.

https://www.instagram.com/p/BsJDTqrFTXP/?utm_source=ig_embed