Fjalë Kyçe

“Butterfly”, kënga më e re e këngëtarës së njohur

“Butterfly”, kënga më e re e këngëtarës së njohur

Këngëtarja e njohur botërore, Kehlani ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Butterfly”, mban titullin kënga e re e Khelanit të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Ajo është shtatëzënë dhe duket se kjo nuk e ka penguar që ta xhiroj videoklipin, madje lirshëm mund të thuhet se shfaqet e mahnitshme.

Kënga është pjesë e mixtape me reperin, 6Lack dhe Musiq Soulchild ku tashmë mund ta gjeni në YouTube.