Fjalë Kyçe

Cagliari – Fiorentina, ky është rezultati final

Cagliari – Fiorentina, ky është rezultati final

Cagliari dhe Fiorentina janë përballur sonte në kuadër të javes së 27 në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Cagliari ka mposhtur Fiorentinen me rezultatin 2:1.

Golat i kanë shënuar Joan Pedro dhe Capittelli për vendasit ndërsa për mysafirët ka shënuar Chiessa. /Gazeta Alo.