Fjalë Kyçe

Capital T dhuron donacion humanitar

Capital T dhuron donacion humanitar

Capital T së fundi ka dhuruar donacion për organizatën “Nëna dhe Fëmijë të Lumtur”, shkruan lajmi.net.

Ky donacion dhurohet për disa familje, ndërsa organizata në fjalë e ka falënderuar publikisht reperin.

Capital T edhe në disa raste ka treguar fatishmëri për të ndihmuar në aktivitetet humanitare.

Për ndryshe, “Drama” titullohet projekti i fundit nga Capital T, që ka marrë mbi 1 milion klikime në YouTube.