Fjalë Kyçe

Capital T ka një pyetje për fansat

Capital T ka një pyetje për fansat

“Kujtime”, është kënga më e re e lansuar nga reperi, Capital T.

Kjo këngë e reperit e lansuar para një jave u prit tejet mirë nga publiku dhe deri më tani numëron afro 6 milionë shikime në YouTube, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, Kapo ka postuar një fotografi në llogarinë e tij, Instagram gjersa i pyet fansat kur dëshirojnë të dalë projekti i tij i radhës.

“Tu i ngu e testu bombat e rradhes , kur pe doni tjetren !? 👇🏻💣”, ka shkruar reperi.

Të shohim se çfarë befasie do të sjellë Capital T, pas kësaj balade të shumëpëlqyer.