Fjalë Kyçe

Capital T publikon projektin ‘Drama’ në bashkëpunim me reperët gjermanë

Capital T publikon projektin ‘Drama’ në bashkëpunim me reperët gjermanë

Është publikuar projekti më i ri muzikor i reperit Capital T.

Capital T e ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Drama” bashkë me disa reperë gjerman, shkruan lajmi.net.

Kapo ka bashkëpunuar me reperët gjermanë, Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil dhe M.O. 030. Kjo këngë e destinuar për treg ndërkombëtar është punuar edhe me videoklip nga Fati Media Group e për muzikën janë kujdesur vetë reperët.

Ndër të tjera Capital T po e shijon suksesin e këngës “Kujtime”