Fjalë Kyçe

Capital T publikon video duke gatuar me nënën, ja kënga që i pëlqen

Capital T publikon video duke gatuar me nënën, ja kënga që i pëlqen

Reperi i njohur, Capital T e ka vërtetuar se është kuzhinier i zoti.

Ai para disa muajve ka publikuar për herë të parë ‘vlogu’un’ për një ditë të zakonshme të tij duke u nisur nga mëngjesi ku bën një kafe e më pas teksa kur gatuan për veten, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ai ka sjell një video në llogarinë e tij personale, Instagram gjersa gatuan dhe dëgjon këngën e tij të re “Filma”.

“Duke gatuar me nënën time 👸🏻🥒🥬🌶🥦🍅, qikjo kong pi pelqen me ngu tu gatu 😜”, ka shkruar ai krahas videos.

Reperi gjatë vitit 2018 ka qenë tejet aktiv me projekte e mbrëmje muzikore të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/BsLs6b3jrIT/?utm_source=ig_embed