Fjalë Kyçe

Capital T tregon se kur do të publikojë këngën më të re

Capital T tregon se kur do të publikojë këngën më të re

Reperi i njohur, Capital T ka bërë publike datën e lansimit të këngës së re.

Capital T do ta publikojë projektin e parë për 2019 me 10 shkurt që do të titullohet “Kujtime”, shkruan lajmi.net.

“KUJTIME 💞 10 Shkurt , ora 14:00 👁 youtube.com/truekapo”, ka shkruar reperi krahas fotos së publikuar në Instagram.

Vitin që lamë pas, Kapo ka qenë tejet i angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme, pa lënë anash edhe projektet e shumta që solli.

https://www.instagram.com/p/BtnofnxDv5y/?utm_source=ig_embed