Fjalë Kyçe

Capital T uron Kurban Bajramin pranë Halil Kastratit

Capital T uron Kurban Bajramin pranë Halil Kastratit

Capital T ka uruar festën e Kurban Bajramit.

Sot, besimtarët myslimanë po kremtojnë festën e Kurban Bajramit, shkruan lajmi.net.

Për këtë festë, urimet janë të shumta, ndër to veçojmë disa urime nga artistët tanë.

Reperi Capital T ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Halil Kastratit dhe 2po2.

“Perhajr Bajrami”, ka shkruar ai pranë fotos, ku pranoi urime të shumta nga ndjekësit.