Fjalë Kyçe

Capital T vjen me “VALLE”

Capital T vjen me “VALLE”

Capita T para pak minutave e ka publikuar këngën e re të titulluar, “Valle”.

Me një përzierje të veshjeve Kombëtare dhe një maskë të vendosur në kokë, Capita T i ka dhënë shije videoklipit të tij, shkruan Reporteri.net

Kështu, tekstin e këngës e ka shkruar vetë, Trim Ademi.

Për një orë sa edhe është lansuar projekti në platformën “Youtube”, kënga “Valle” ka arritur mbi 100 mijë shikime.