Fjalë Kyçe

Capital T zhvishet para pasqyrës

Capital T zhvishet para pasqyrës

Capital T e ka incizuar veten para pasqyrës dhe shihet i zhveshur në pjesën e sipërme.

Mbrëmë e ka festuar ditëlindjen e sot është zgjuar më në qejf se kurrë, shkruan lajmi.net.

Capital T në Instastory i ka publikuar disa imazhe ku shihet duke vallëzuar, gjysmë i zhveshur në banjo.

Reperi me rastin e 28 vjetorit ka pranuar shumë urime nga familjarë, miq, e fansa, e nëpërmjet publikimit të një fotografie tjetër në Instagram i ka falënderuar të gjithë njëzër.

“Faleminderit krejtve per urimet e mira te cilat per mu vlejne shume ❤️ pa juve sisha kon ky qe jom e as ktu ku jom 🙏🏻 Ju Dua”, ka shkruar ai pranë postimit në Instagram.