Fjalë Kyçe

Cardi B na habit me ndryshimin e ri të flokëve, ja si duket ajo

Cardi B na habit me ndryshimin e ri të flokëve, ja si duket ajo

Cardi B kur është fjala për stilin e flokëve dhe zgjedhjet e modës nuk është përzier kurrë me turmën.

Cardi B njihet për zgjedhjet e guximshme që bën, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Së fundi, rep-artistja është paraqitur në Instagram me flokë të purpurta. Reperja ka habitur të gjithë me këtë ndryshim dh u shfaq me plotë elegancë.

Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset janë ribashkuar pas një kohe të ndarë, për shkak të mashtrimit që solli gati në përfundimin e martesës së tyre.