Fjalë Kyçe

Çbanja çdo ditë e më shumë po nxjerr në pah linjat e saj me këto imazhe

Çbanja çdo ditë e më shumë po nxjerr në pah linjat e saj me këto imazhe

Seriali vendor “O sa mirë”, i dha emër dhe famë, e tani është nga aktoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Arjola Demiri apo Çbanja siç e njohu fillimisht publiku, kohëve të fundit po përflitet më tepër për linjat e trupit me poza joshëse, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja po i servon publikut fotografi atraktive në rrjetet sociale dhe shpesh provokuese, duke vë në pah linjat perfekte dhe bukurinë e saj.

Ndonëse nënë e tre fëmijëve ajo duket si në të njëzetat duke u shfaqur me stil dhe elegancë çdoherë.

Edhë në fotografinë e fundit Arjola duket mahnitëse me fustan të bardhë,e që me pozën që ka marrë ajo zbulon një pjesë të trupit.

Përveç këtyre, Arjola njihet si një femër energjike dhe puëtore e cila ka realizuar çdo synim që ia ka vënë vetës.

Është përfolur poashtu mjaftë shumë për jetën e saj private, derisa vet aktorja ka ndarë me publikun detaje të paditura deri atëherë.

Arjola është e ndarë nga bashkëshorti, për siç thotë ajo, tradhëtisë që ai i ka bërë.