Fjalë Kyçe

Ceremoni madhështore për lindjen e nipit të Shyhrete Behlulit, kështu festoi Engji

Ceremoni madhështore për lindjen e nipit të Shyhrete Behlulit, kështu festoi Engji

Gëzim familjar në familjen e Shyhrete Behlulit

Engjëllusha ishte ajo më aktivja në rrjetet sociale dje kur u festua lindja e nipit të Shyhrete Behlulit.

Engji duket se kishte një pamje të mrekullueshme dje, me fustan të gjatë dhe elegant dhe flokët e valëzuara, shkruan Gazeta Alo.

Ajo u shihet tek sa vallëzon në gëzimin e lindjes së djalit nga motra e madhe e saj Njomëza.

Në aheng shihet se janë edhe fytyrat tjera publike, Shkurte Gashi, Teuta Selimi, Remzie Osmani, Motrat Mustafa etj./Gazeta Alo/