Fjalë Kyçe

Çfarë bëri familja e Shyhrete Behluli gjersa tek Shkurta po festohej kanagjegji i Gresës?

Çfarë bëri familja e Shyhrete Behluli gjersa tek Shkurta po festohej kanagjegji i Gresës?

Përderisa Shkurte Fejza mbrëmë po festonte kanagjegjin e vajzës, Gresës, në familjen e Shyhretës po festohej ditëlindja e Engjëllushës.

Para disa vitesh këngëtaret e mirënjohura Shkurtë Fezja dhe Shyhrete Behluli i shkëputën marrëdhëniet dhe me këtë rast shihet se edhe në ditën më të rëndësishme të Shkurtës, ishin të gjitha këngëtaret të pranishme përveç Shyhretes, shkruan Gazeta Alo.

Përderisa Gresa po festonte kanagjegjin e saj, Engjëllusha në anën tjetër po festonte ditëlindjen e saj me familjarë dhe shoqe.

Në këtë ditë të veçantë për të ajo kishte veshur një fustan jeshil dhe të shkurtër që i shkon shumë bukuroshes./Gazeta Alo/