Fjalë Kyçe

Çfarë po e brengos Arbenitën?

Çfarë po e brengos Arbenitën?

Arbenita s duket aspak në qejf.

Arbenita Ismajli është një prej modeleve më të pëlqyera në vend, shkruan Gazeta Alo.

Arbenita vepron në Londër ku aty edhe zhvillon karriërën e saj dhe pëllehet mjaft shumë nga të gjitha moshat.

Ajo akoma më shumë u bë e njohur nga lidhja që e ka me reperin gjilanas Feron.

Arbenita në foton e fundit shihet se është shumë pa disponim, çka po e shqetëson bukuroshen?./Gazeta Alo/