Fjalë Kyçe

Çfarë po ndodhë me ‘Nihanin’? Nuk jemi mësuar ta shohim në këtë gjendje

Çfarë po ndodhë me ‘Nihanin’? Nuk jemi mësuar ta shohim në këtë gjendje

Neslihan Atagul është aktorja turke shumë e njohur edhe në trojet shqiptare.

Ajo me rolin e ‘Nihan’ te seriali ‘Kara Sevda’ mori të gjithë vëmendjen me stilin e saj dhe personazhin e ëmbël të saj, shkruan Gazeta Alo.

Neslihan jemi mësuar ta shohim gjithmonë të rregulluar dhe me një bukuri magjepse të cilën e posedon mirëpo kësaj here në imazhet e fundit nuk duket aspak ashtu.

Ajo duket se po kaloi vikendin në natyrë, larg shtëpisë mirëpo edhe pse jemi mësuar ta shohim  gjithmonë në formë ajo kësaj here nuk duket shumë në qejf./Gazeta Alo/