Fjalë Kyçe

Çfarë të re po sjell Tayna?

Çfarë të re po sjell Tayna?

Pas ‘Doruntina’, Tayna vjen me një tjetër këngë dashurie.

Pas këngëve ritmike tani është koha e baladave, Tayna po bën gati një të tillë të paktën kështu kemi kuptuar nga postimi i fundit i këngëtares, shkruan lajmi.net.

‘Doruntina’ ishte prova  më e mirë e reperes se mund të luajë me stilin e të kënduarit dhe të pëlqehet njësoj si me këngët pop-rep, tani pasi është koha e baladave Doruntina ka paralajmëruar një të tillë.

Ajo në Instagram ka publikuar këngën ‘Doruntina’ dhe si mbishkrim la këtë paralajmërim “Ju e dini çfarë kohe është”.