Fjalë Kyçe

Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të parë, bekohen me dy binjakë

Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të parë, bekohen me dy binjakë

Aktorët e njohur nga SHBA, Jamie Chung dhe Bryan Greenberg janë bërë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me ardhjen në jetë të binjakëve dhe lajmin e ëmbël e ndanë me të gjithë në rrjetet sociale.

Çifti postoi në Instagram një video, ku shfaqej duke mbajtur të dy foshnjat.

Greenberg dhe Chung u martuan në një ceremoni të Halloween në El Capitan Canyon në Santa Barbara, Kaliforni, në vitin 2015, tre vjet pasi ata filluan të takoheshin./abcnews.al