Fjalë Kyçe

Cilët janë artistët e njohur me të cilët po punon Shkurte Gashi për këngën e re

Cilët janë artistët e njohur me të cilët po punon Shkurte Gashi për këngën e re

Këngëtarja shqiptare, Shkurte Gashi siç shihet në projektin e ri muzikor është duke punuar me grupin “Three Dots”, shkruan lajmi.net.

E një gjë të tillë e ka zbuluar Flori përmes një postimi të publikuar në llogarinë e tij, personale, Instagram.

Flori, Bruno e Shkurte janë në xhirime dhe në foton e mëposhtme është një pjesë nga videoklipi i ri i tyre.

E çfarë kanë përgatitur Flori, Shkurta e Bruno presim të shohim në ditët në vazhdim.