Fjalë Kyçe

Çiljeta “çmend” me imazhin e fundit

Çiljeta “çmend” me imazhin e fundit

Çiljeta shkëlqen me paraqitjen e saj të fundit.

Çiljeta Xhilaga këngëtarja shqiptare e shumë pëlqyer, ndryshe është edhe nënë beqare, që e rrit vet djalin e saj, pasi që me të fejuarin e saj s’ka shumë që I dha fund lidhjes si pasoj e tradhtisë së tij.

Ajo publikon një imazh në rrjetin social instagram, me një fustan të mrekullueshëm ku vë në pah linjat përfekte të trupit që ka, shkruan Gazeta Alo.

Çiljeta përpara se të ishte këngëtare ishte pjesëmarrëse edhe në garat e bukurisë, dhe prej e re ishte pjesë e skenës e trojeve shqiptare.

Lidhja e saj u shumë përfol prandaj kjo e pengoi shumë atë, dhe reagoi se u lodh nga mediet dhe portalet që u morën aq shumë me të saqë nuk i lanë vend privatësisë së saj./Gazeta Alo/