Fjalë Kyçe

Cima bëhet romantik për ditëlindjen e bashkëshortes

Cima bëhet romantik për ditëlindjen e bashkëshortes

Në familjen e aktorit Rasim Thaçi-Cima sot ka festë.

Bashkëshortja e Cimës, Shkuria, me këtë datë feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes së bashkëshortes së tij, aktori zgjodhi ta urojë atë përmes një fotografie dhe fjalëve plot dashuri.

“Sot ka ditëlindjen bashkëshortja ime , ajo që gjithë jetën time dha kujdesin më të madhë, Uroj shëndet dhe shume dashni 🌹❤”, ka shkruar Cima.

Kujtojmë që aktori tash e sa vite është aktiv me publikimin e skeçeve të reja.

https://www.facebook.com/296947317129092/photos/a.296981440459013/1247688322054982/?type=3