Fjalë Kyçe

Cristiano Ronaldo bën “çmendurinë” e radhës, shikojeni makinën e tij 11 milionëshe (FOTO)

Cristiano Ronaldo bën “çmendurinë” e radhës, shikojeni makinën e tij 11 milionëshe (FOTO)

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të mirë të historisë. CR7 ka arritur shifrën e 600 golave me të gjitha skuadrat ku ka luajtur. Por objektivat e tij shkojnë përtej futbollit.

Sipas të përditshmes spanjolle “Marca”, portugezi, i cili njihet për pasionin që ka për makinat, ka porositur një Bugatti jashtë serie me vlerë 11 milionë euro. Modeli për të cilin bëhet fjalë është unik dhe quhet “Voiture Noire”.