Fjalë Kyçe

Cristiano Ronaldo nis pushimet me partneren dhe fëmijët

Cristiano Ronaldo nis pushimet me partneren dhe fëmijët

Cristiano Ronaldo pas angazhimeve të shumta, ka nisur pushimet.

Cristiano Ronaldo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që sapo ka filluar pushimet, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar fotografi nga avioni privat, ku shkroi “Koha për të pushuar në shoqërinë më të mirë”.

Në foto shihen edhe Georgina dhe fëmijët e tyre, ndërsa e gjithë familja dukeshin të lumtur së bashku.

Për ndryshe, Cristiano Ronaldo e nis pushimin e merituar pas triumfit në Ligën e Kombeve.