Fjalë Kyçe

Dafina me këmbë hapur bën këtë veprim

Dafina me këmbë hapur bën këtë veprim

Dafina është e njohur për jetën dhe stilin që ka.

Këngëtarja më famë edhe përtej trojeve shqiptare, Dafina Zeqiri ka publikuar së fundi në faqen e saj në instagram një imazh ndryshme, shkruan Gazeta Alo.

Ajo si duket dëshiron të tregoj jetën luksoze që bën prandaj edhe të gjitha rreth saj janë të firmave të njohura, ku në këtë rast tregon çantën e saj Gucci.

Dafina së fundi ka publikuar këngën ‘Alo’ e cila ka pasur mjaft sukses si edhe këngët e tjera të saj./Gazeta Alo/