Fjalë Kyçe

Dafina ndryshon pamjen, bëhet bionde që iu “çmend”

Dafina ndryshon pamjen, bëhet bionde që iu “çmend”

Dafina Zeqiri është këngëtarja më e përfolur e momentit.

Ai gjatë ditës së djeshme publikoi disa fotografi, në të cilat u shfaq me flokë të shkurtëra, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj, ajo sot vendosi që të shfaqet sërish me stil tjetër, kësaj radhe ajo kishte ngjitur flokët dhe erdhi si një bjonde joshëse.

Ky ‘look’ ishte krejtësisht ndryshe prej atij me të cilin e kemi parë dje këngëtaren.