Fjalë Kyçe

Dafina shfaqet pa grim dhe topless

Dafina shfaqet pa grim dhe topless

Fenomeni më i përfolur në estradën tonë, ka publikuar një video në InstStory, e cila shfaqet pa grim dhe pa veshur asgjë lartë, shkruan GazetaAlo.

Përndryshe shumë shpejt pritet të lansoj këngën e saj më të re të titulluar Alo.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është A don love? në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria Noizy./GazetaAlo/