Fjalë Kyçe

Dafina shkëlqen edhe pa grim, ja si duket

Dafina shkëlqen edhe pa grim, ja si duket

Dafinën zakonisht e shohim me shumë grim në fytyrë, por jo edhe sot.

Dafina Zeqiri, një ndër këngëtaret më të dashura për shqiptarët anë e mbanë botës , kësaj here ka vendosur të tregojë bukurinë pa grim, shkruan lajmi.net.

Gjithmonë në qendër të vëmendjes për çdo lëvizje që bën, ajo sjell risi për fansat e saj thuajse çdo ditë.

Kjo nuk është hera e parë që ajo tregon fytyrën e zhveshur nga grimi, pasi shpeshherë imazhe dhe video në Instagram.

Kujtojmë se Dafina këtë vit ka qenë shumë aktive në skenën muzikore ku ka sjellë këngë me videoklipe e po ashtu edhe bashkëpunime.

Projekti i saj i fundit muzikor quhet “Million dollar”, i cili u prit shumë mirë nga publiku.