Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri bombardon me postimin e fundit

Dafina Zeqiri bombardon me postimin e fundit

Fenomenti shqiptar Dafina Zeqiri,  ka publikuar një fotografi në Instagram shkruan GazetaAlo.

Ajo në këtë postim shfaqet me flokë të shkurtra dhe me balluke, dhe duket që nuk ka veshur asgjë në pjesën e sipërme. /GazetaAlo.