Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri dhe Adrola Dushi publikojnë foto së bashku, djegin rrjetet sociale

Dafina Zeqiri dhe Adrola Dushi publikojnë foto së bashku, djegin rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri publikon foto me modelen e famshme Adrola Dushi, shkruan GazetaAlo.

Pa dyshim që të dyja janë emra të suksesshëm të estradës shqiptare.

Por duket që kanë raporte të mira shoqërore, kjo e dëshmon edhe fotoja e tyre e publikuar./GazetaAlo/