Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri e “jep” vajzën për djalin e Lumit

Dafina Zeqiri e “jep” vajzën për djalin e Lumit

Djali i Lumit, Blini sot ka ditëlindjen.

Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka publikuar një foto të Blinit në InstaStory e cila zgjedh disa fjalë të veçanta për ta uruar, shkruan lajmi.net.

“Urime ditëlindjen për burrin e ardhshëm të vajzës sime, Djali Bini! Të duam”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Dafina dhe Lumi kanë raporte tejet të mira në jetën e përditshme të cilët kalojnë të shumtën e kohës së bashku.

Ata deri më tani kanë sjell disa bashkëpunime mjaft të mira dhe të pëlqyera nga fansat.