Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri i mungon gjyshi

Dafina Zeqiri i mungon gjyshi

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një imazh të rrallë të gjyshit të saj.
Dafina Zeqiri së fundi ka habitur të gjithë me një postim që e bëri në Instagram, shkruan lajmi.net.
Këngëtarja ka postuar një foto, në të cilin shfaq gjyshin e saj si dhe ia dedikoi disa fjalë atij.
“Fotografi e rrallë e gjyshit tim. “Babai im”, Shoku im më i ngushtë! Më mungon shumë”, ka shkruar ajo.
Për ndryshe, “Lule Lule” është projekti i fundit i Dafina Zeqirit, këngë të cilën e solli në duet me Lumi B.