Fjalë Kyçe

Dafina Zeqiri ka disa fjalë për sukseset e Ritës, Duas dhe Bebes

Dafina Zeqiri ka disa fjalë për sukseset e Ritës, Duas dhe Bebes

Artistet shqiptare që po gëzojnë famën dërkombëtare, çdo ditë numërojnë suksese të reja në karrierën e tyre.

Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, janë tre emra që na bëjnë krenarë gjithë shqiptarëve, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Dafina Zeqiri, përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instragra, ka shkruar disa fjalë për sukseset etri artisteve.

“Rita Ora, njëra nga shqiptaret e para që e ‘mbyti’ lojën në mbarë botën!, Urime Bebe Rexha. Edhe një tjetër, urime DuaLipa”, ka shkruar Dafina.

Për ndryshe, këngëtarja këto ditë ka pushuar në Malvide, nga ku nuk kurseu imazhet atraktive.